Muğla, Ula, Akyaka
Elmalı Tatil Köyüm


Muğla Akyaka'da Benzersiz Bir Lokasyonda Bölgenin En İyi Tatil Köyü


Yılın her günü kullanılabilecek bir konseptle inşa edilen Elmalı Tatil Köyüm; huzurlu, keyifli ve organik bir yaşam vadetmektedir.


Bize Ulaşın


Elmalı Tatil Köyüm

HAYALİNİZDEKİ YAŞAMA ADIM ATIN!

Elmalı Tatil Köyüm, bir Hayalim Ege projesidir. Hayalim Ege, tatil köyü projelerinde 15 yıllık tecrübeye sahiptir. Proje; şehir merkezlerindeki karmaşadan kaçmak isteyen, gürültüden ve stresten uzaklaşmak isteyen ailelere yöneliktir. Yılın her günü kullanılabilecek bir konseptle inşa edilen Elmalı Tatil Köyüm; huzurlu, keyifli ve organik bir yaşam vadetmektedir.

- Proje Bilgileri

hayalim-ege-elmali-projesi

- Proje Konumu

Hayalim Ege Elmalı Tatil Köyüm, kent yaşamından uzak, merkezi lokasyonlara yakın bir konumda yükseliyor. Muğla’nın Ula ilçesine bağlı Elmalı’da huzur dolu bir tatil köyü olan proje, Elmalı Köyü adresinde konumlanmaktadır.

- Proje Galerisi

Muğla’nın Ula ilçesinin bir mahallesi olan Elmalı; Muğla merkezi, Köyceğiz, Gökova Körfezi ve Marmaris’in çevrelediği bir lokasyonda bulunuyor. Hem tatil hem hafta sonu konaklama hem de sürekli yaşam için birçok özellik sunuyor. Bölge; tarihi, turistik, ticari ve tarım özellikleri ile yerli ve yabancı yatırımcıların gözdesidir.

- Proje Vaziyet Planı

- Sık Sorulan Sorular

Arsa Tapusu Verilecek mi ?
Elmalı Tatil Köyüm, bir kooperatif projesidir. Proje katılımcılar kooperatife hisse ortağı olacaktır. Kooperatif ortaklarına “hisse pay senedi” verilecektir.

Kooperatif Hissesi Nedir ?
Bazı arsalar, kooperatif hissesi olarak satışa sunulabilmektedir. Kooperatif hisseleri, hobi bahçeleri veya tatil köyleri gibi projelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Kooperatif hisseli arazilerin ya da yapıların kooperatif düzeniyle yönetilmesinin birçok avantajı vardır. Kooperatifler şeffaf ve denetlenebilir kuruluşlardır.

Kooperatif Hisseleri Devredilebilir mi ?
Kooperatif hisseleri satışı noter huzurunda yapılmaktadır. Noter satış sözleşmesi, resmi bir belgedir. Bu sözleşme e-Devlet’ten görülebilir. Kooperatif üyelikleri veya hisseler, diğer hisseler gibi devredilebilir.

Arsaya Ev Yapabilir miyim ?
Elmalı Tatil Köyüm projesinde sadece trafiğe işli plakalı çekme karavan tipi yapılar (taşınabilir tiny house) yapılabilir.